Війна - не продовження політики, а поразка політики.
Ганс фон Зект, німецький державний і політичний діяч

MOYO.UA пропонує киянам унікальні умови доставки

14 липня, 2017 - 16:24

Кур’єрською доставкою нікого вже не вдасться здивувати. Багато людей постійно або періодично купують в інтернет-магазинах гаджети, побутову техніку, косметику, дитячі іграшки, інші речі. У більшості випадків пропозиція отримання замовлення протягом 1-3 днів задовольняє клієнтів. Проте, інколи річ потрібна терміново і її очікування, навіть добу, є неприйнятним покупцеві.

Відстежуючи побажання клієнтів та постійно намагаючись поліпшити сервіс, інтернет-магазин moyo.ua запровадив нову послугу — миттєва доставка, скористатися якою можуть мешканці усіх районів в Києві, окрім Осокорків (приватний сектор), Софіївської і Петропавлівської Борщагівки.

УМОВИ ЕКСПРЕС-ДОСТАВКИ

Терміново отримати замовлення можливо, якщо його вага не більше 7 кг, а габаритні розміри не перевищують 40х40х50 см.  Отже, вам швидко зможуть доставити більшість товарів: смартфони, планшети, різноманітні аксесуари, косметику, дитячі іграшки тощо.

Вартість доставки є єдиною для усіх вказаних районів столиці, якщо замовлений товар коштує до 1500 грн. При замовленні понад 1500 грн – доставка безкоштовна.

Обравши миттєву доставку, клієнти MOYO.UA мають можливість отримати замовлення в будь-якому роздрібному магазині мережі або за своєю адресою. Час доставки залежить від району і складає від 45 до 90 хв. Дізнатись, скільки треба очікувати у кожному конкретному випадку, можна на сайті інтернет-магазину, в онлайн-підтримці або у оператора.

ГРАФІК РОБОТИ КУР’ЄРІВ

Послуга миттєвої доставки надається у будні дні з 10 до 21 години, у вихідні - до 17-00. Замовлення приймаються з 9.00 до 18.00.

Миттєва доставка є досить популярною серед киян, тож інколи фізично немає змоги вчасно вручити усі замовлення. Якщо вільних кур’єрів не буде, клієнтам інтернет-магазину обов’язково запропонують альтернативний варіант, адже MOYO.UA має розгалужену мережу роздрібних магазинів, де ваше замовлення можна буде отримати вже через 20 хвилин після оформлення.

Багато покупців обирають MOYO.UA за великий асортимент товарів, зручні послуги і цікаві пропозиції, про які ви можете дізнатись уже зараз на сайті MOYO.UA.

Рубрика: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments