Свобода нічого не варта, якщо вона не включає в себе свободу помилятися
Могандас Карамчанд Ґанді, індійський державний і політичний діяч, національний герой

Мистецька декада

Із 3 по 12 серпня в межах проекту Арт Поділ відбудуться численні культурні та мультидисциплінарні заходи
2 серпня, 2018 - 12:19
ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

Організатором і ініціатором проекту є ГО «Арт Барбакан». Гостям декади обіцяють розмаїття заходів — виставки, концерти, кінопокази, лекції, екскурсії, які відбуватимуться на майже двох десятках подільських арт-майданчиків: галереях, арт-просторах, музичних клубах, повідомляє i-pro.kiev.ua.

В програмі — вісімнадцять концертів — від джазу до андерграунду. Також відбудуться кінопокази, літературні читання та інші заходи в: IZONE та Port Creative Hub. У межах Арт Поділ, заплановані: покази документальних фільмів  від фестивалю американського кіно «Незалежність» (AIFF), ретроспективні покази фестивалю анімації  Linoleum, зустрічі з молодими українськими режисерами, літературні читання, серед яких поетичний вечір Ольги Брагіної, або івенти за участі видавництва «Люта справа» та її авторів Івана Семесюка та Артема Полежаки.

Концерт-закриття декади відбудеться на Поштовій площі за участі таких знаних музикантів, як: Володимир Соляник (на фото) і Назгуль Шукаєва, гуртів «Чай с мясом» та Atomic Simao.

Нагадаємо, Арт Поділ —  сучасна платформа, яка презентує найбільш цікаві локації Подолу і містить інформацію про культурні ініціативи та мистецькі заходи, а також інтерактивну мапу.

Аліса АНТОНЕНКО
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments