Ми мусимо навчитися чути себе українцями – не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіційних кордонів
Іван Франко, український письменник, поет, перекладач, науковець, громадський і політичний діяч

На 10% зменшилася кількість ДТП в Україні порівняно з минулим роком

8 серпня, 2018 - 11:41
ФОТО 24TV.UA

Упродовж семи місяців цього року кількість дорожньо-транспортних пригод порівняно з аналогічним періодом минулого року зменшилася на 10 відсотків. Про це 7 серпня повідомив голова Нацполіції Сергій Князєв під час селекторної наради за участі керівників територіальних підрозділів, яка відбулася під головуванням першого заступника Міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового, повідомляє www.kmu.gov.ua.

Зокрема — 2017 року зареєстровано понад 89 тисяч ДТП,  2018 року — орієнтовно 81 тисяча аварій. Крім того, правоохоронці зафіксували зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод з потерпілими — з 14 тисяч 2017 року до 12 тисяч — 2018-го.

«У минулому році на патрулювання доріг вийшли екіпажі патрульної поліції та групи реагування патрульної поліції. І ми вже маємо позитивні зрушення. Кількість ДТП порівняно з минулим роком зменшилася на 8 тисяч. Це — реальні результати роботи блоку превенції упродовж семи місяців цього року», — підкреслив Сергій Князєв.

Водночас очільник Нацполіції зазначив, що в кількох областях держави зафіксовано збільшення кількості ДТП, починаючи з 21 липня цього року. Відтак Сергій Князєв наголосив на необхідності аналізу кожної окремо взятої дорожньо-транспортної пригоди. Заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький зазначив, що на території держави за сім місяців зареєстровано 239 ДТП з постраждалими, що сталися з вини водіїв автобусів. Травмовано 440 осіб, ще 30 осіб загинуло.

Відтак з 23 липня 2018 року і до особливого розпорядження розпочалось широкомасштабне проведення на території держави комплексу цільових заходів під умовною назвою «Перевізник». Станом на 6 серпня цього року було оглянуто майже 48,3 тисячі транспортних засобів, які використовуються для перевезення пасажирів. «Серед них виявлено понад 1,2 тисячі технічно несправних автобусів, що становить орієнтовно 2,5 відсотка від усіх оглянутих транспортних засобів. З цієї кількості виявлено 214 одиниць, переобладнаних із порушенням відповідних правил, норм і стандартів», — наголосив Олексій Білошицький.

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments