Я ще можу не противитись, коли ображають мене як людину, але коли ображають мiй народ, мою мову, мою культуру, як же я можу не реагувати на це?
Михайло Коцюбинський, громадський діяч, класик української літератури

На ексклюзивній «Волинянці»

У Луцьку — новий туристичний маршрут
19 червня, 2017 - 19:21
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

Колись всюдиходи, які ласкаво називали «волинянками», були в багатьох волинських родинах. Автомобіль ЛуАЗ-969М, який місцевий завод збирав із 1979-го до 1992 року, легко долав польові дороги, ями, болота. «Волинянка» увійшла до десятки найкращих повнопривідних автомобілів Європи на Туринському автосалоні в Італії 1978 року. Вона також була однією з візитівок Луцька та Волині.

Громадська спілка «Туристичний альянс Луцька», туристична фірма «Нові мандри» за сприяння управління туризму та промоції міста Луцької міської ради представили нову туристичну атракцію сезону — захоплюючу мандрівку Луцьком на «Волинянці». Для цього придбали старий всюдихід, який відшукали аж у Ратнівському районі. Автомобіль переобладнали для перевезення п’яти туристів і обладнали аудіогідом. Маршрут екскурсії розробили таким чином, щоб показати найгарніші куточки Луцька. Кінцева зупинка — біля середньовічного замку Любарта.

Наталія МАЛІМОН, «День», Луцьк
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments