Даремні закони позбавляють сили закони необхідні.
Шарль Луї де Монтеск'є, французький правник, письменник і політичний мислитель

Ні будівельній анархії

Влада Києва підтримала громаду в боротьбі проти захоплення ділянки в центрі міста
12 січня, 2018 - 11:50
ФОТО З АРХІВУ «Дня»

Цього тижня зупинили незаконне будівництво на вулиці Мічуріна, 44. Новину повідомили на сайті Київської міської держадміністрації. Тепер прокуратура має з’ясувати всі правові обставини забудови, а поліція — забезпечити дотримання правопорядку. Про це мер Києва Віталій КЛИЧКО сказав під час інспекції конфліктного будівництва. Про боротьбу громади проти незаконних робіт на цій ділянці «День» писав у матеріалі «Руйнівники Звіринецької гори» наприкінці минулого року.

«Зараз ми перебуваємо на Печерську, де вартість землі чи не найдорожча в Україні. Тут виникла конфліктна ситуація, бо будівництво ведеться без будь-яких дозвільних документів. І я вдячний, що громадськість звернулася до нас, повідомила про цей об’єкт. Забудовник повинен невідкладно зупинити це будівництво», — заявив Віталій Кличко.

Мер Києва додав, що проведена перевірка підтвердила відсутність необхідних дозволів, будівельних умов, проекту, документів на землю та погоджень міської влади. «Я запросив керівника київської поліції та прокурора столиці, щоб вони побачили це будівництво та взяли ситуацію під особистий контроль. Ми повинні діяти виключно у правовому полі, щоб таких хаотичних забудов не було, — цитують Віталія Кличка на сайті КМДА. — Тому прошу прокуратуру та поліцію, відповідно до їхніх обов’язків, виконати моє звернення щодо вивчення цього питання та припинення будівництва. Паркан буде демонтований. Будівництво — припинене. І ми чекаємо від правоохоронних органів висновків щодо цього будівництва. Такої будівельної анархії в столиці не повинно бути!».

Демонтаж паркану навколо будівництва почали одразу після інспекції.

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments