Чесність виростає тільки на ґрунті свободи.
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представник культурного руху шістдесятників

Облаштувати Тернопіль пандусами!

У місті почався благодійний проект «Такі різні — такі рівні»
25 листопада, 2015 - 11:31
ФОТО З АРХІВУ «Дня»

У Тернополі в понеділок відбувся перший етап проекту «Такі різні — такі рівні». Люди з особливими потребами малювали картини. Ці роботи будуть виставлені на аукціон, щоб зібрати кошти на облаштування у місті інфраструктури для пересування людей з обмеженими можливостями. Серед учасників проекту — двоє дорослих і дев’ять неповнолітніх, серед них — діти з вадами слуху і дітки з реабілітаційного центру для хворих на ДЦП.

Допомагав учасникам проекту в малюванні художник, представник ГО «Розвиток громади» Андрій Федуняк, який приїхав зі Львова. «Важливо, щоб усі учасники отримали від малювання позитивний настрій. Можливо, комусь це знадобиться в житті. Ще одна мета проекту — привернути увагу  влади до соціальної проблеми, — каже Андрій Федуняк. — Хлопці малювали краєвиди Тернополя. Деякі дівчата запропонували інші ідеї. Цей проект ми раніше проводили у Львові та в інших містах». (Нагадаємо, «День» писав про нього у №186 від 13 жовтня).

За словами організатора акції в Тернополі Мирослави Денисюк, другий етап благодійного проекту відбудеться 27 листопада. В арт-барі влаштують аукціон продажу цих робіт. Виручені кошти підуть на облаштування у Тернополі взірцевого пандуса.

Наталія Чухарська — одна з тих, хто долучився до проекту. Вона працює у Тернопільській обласній філармонії, грає в симфонічному оркестрі на скрипці. «Тернопіль, на мою думку, взагалі не облаштовано пандусами, може лише на відсотків три-п’ять. Тому це болюче питання. Знаю, що державні будівельні норми були затверджені ще 2007 року. Зараз 2015-й, і ці норми щодо встановлення пандусів не виконуються», — розповідає пані Наталія.

Наступний такий захід організатори планують провести в Івано-Франківську.

Тамта ГУГУШВІЛІ, Тернопіль
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments