Нас послано тільки пророкувати воскресення мертвих і будить сонних. Се наше діло.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

«Ось така вона – наша Україна!»

Фотовиставку «Дня» в Дніпрі продовжено — до 21 березня
14 березня, 2019 - 18:38
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

Щорічну фотовиставку газети «День» у Дніпрі, на якій представлено близько 200 найкращих робіт ювілейного ХХ Міжнародного фотоконкурсу нашого видання, вирішено продовжити ще на один тиждень. Так вирішили організатори фотовиставки та керівництво Музею українського живопису, де 21 лютого цього року відкрилася експозиція.

Нагадаємо, її урочисте відкриття за участю міського голови Дніпра Бориса Філатова та головного редактора «Дня» Лариси Івшиної стало знаковою подією в культурному житті мільйонного мегаполісу та привернуло увагу багатьох містян, творчої інтелігенції, студентів і викладачів вишів, а також давніх читачів газети «День».

Спілкування з дніпрянами пройшло на високому інтелектуальному рівні, про що засвідчили у своїх численних відгуках учасники зустрічі. Спочатку планувалося, що експозиція в Музеї продовжиться до 14 березня, проте потік відвідувачів до цих пір не зменшується. Люди йдуть і йдуть. «Фотовиставки «Дня» завжди привертають підвищену увагу містян і гостей нашого міста, — каже директор Музею українського живопису Сергій БУРБЕЛО. —  Нинішнього року активність наших відвідувачів особливо підвищилася до часу завершення фотовиставки. Приходять люди різного віку, але особливо багато молоді. Йдуть студенти, йдуть школярі та вчителі. Тому було вирішено продовжити експозицію ще хоч би на тиждень».

У Книзі відгуків про фотовиставку — безліч позитивних і дуже емоційних відгуків жителів Дніпра. «Виставка чудова. Це наше життя в усіх її проявах. Це наш час, біль, радість. Дякуємо! Іду з відчуттям оптимізму, любові та надії!», — пише один із відвідувачів. «Фотовиставка «Дня» надихає нас жити далі та бути щасливими всупереч усім знегодам!», — ділиться враженнями інший. «Дякуємо, що завдяки фотовиставці мали можливість  доторкнутися до багатьох сторінок життя нашої великої країни — України! З вірою і надією! Все буде добре! Ольга і Тетяна». «Щира вдячність за виставку. Ось така вона наша Україна — у мирі, війні та боротьбі! З вірою в майбутнє. Людмила». «Дякуємо за чудову виставку! Отримали безліч позитивних вражень!», «Дуже фахово! Дуже позитивно і дуже барвисто! Дякуємо!»

Є і численні побажання на адресу творців виставки. «Дякуємо за чудову виставку. Стільки зворушливих кадрів! Продовжуйте в тому ж дусі. Натхнення творцям виставки та її учасникам!», — пишуть люди, що відвідали в ці дні фотовиставку «Дня». Зауважують відвідувачі з вдячністю і про те, що вхід на нашу фотовиставку, розташовану на другому поверсі Музею українського живопису,  абсолютно вільний, що дуже важливо для пенсіонерів і студентів. Це дає можливість відвідувачам і читачам «Дня», всім, хто дружить із нашим виданням, відчути себе причетними до долі своєї країни.

Приходьте  на Фотовиставку «Дня» до дніпровського Музею українського живопису за адресою: площа Троїцька, 5А, з 10.00 до 18.00. До 21 березня!

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

comments powered by HyperComments