Перемога зі світовим рекордом

Олена Костевич і Олег Омельчук стали першими на четвертому етапі Кубка світу з кульової стрільби
30 травня, 11:02

28 травня в Мюнхені (Німеччина) завершився четвертий етап Кубка світу з кульової стрільби. Українці Олена Костевич і Олег Омельчук перемогли зі світовим рекордом у стрільбі з пневматичного пістолета в міксті, випередивши лише на 0,2 очка суперників із Сербії — Зорану Арунович Даміра Мікеча, повідомляє www.sportonline.ua. Трійку призерок із значним відставанням замкнули китайські спортсмени Ясюан Сіон і Пу Цифен. Другий український дует — Поліна Конарієва / Павло Коростильов — зупинився на стадії кваліфікації, посівши 26-те місце.

Олена Костевич також завоювала «золото» в стрільбі з пневматичного пістолета з 10 м, залишивши позаду себе китаянку Ван Цян і Мінчжун Кім із Південної Кореї. Нагадаємо, раніше Олег Омельчук переміг зі світовим рекордом у стрільбі з пневматичного пістолета з дистанції 10 м, а Олена Костевич стала бронзовою призеркою у стрільбі з малокаліберного пістолета на дистанції 25 м. Усього в Мюнхені було розіграно десять комплектів нагород. У загальнокомандному медальному заліку українці посіли друге місце з чотирма медалями (3-0-1). Першими стали китайці (3-5-4), третіми — росіяни (1-2-0).