Завдяки історичній пам’яті людина стає особистістю, народ — нацією, країна — державою
Михайло Грушевський, професор історії, організатор української науки, політичний діяч і публіцист

«Перший крок на велику сцену»

Стартує Київський фестиваль дитячої творчості «Обдаровання-2020»
25 лютого, 2020 - 18:36

26 лютого о 15.00 Київський палац дітей та юнацтва стане магнітом для талантів — відбудеться гала-концерт Київського фестивалю мистецтв дитячої творчості «Обдаровання-2020». У ньому візьмуть участь понад 500 талановитих конкурсантів — фіналісти двох попередніх відбіркових турів віком від 3 до 16 років.

«Фестиваль має тривалу історію. З дня його започаткування минуло приблизно 25 років. За цей час виросло не одне покоління юних киян. Фестиваль — це добра традиція збирати у творче коло дітей, батьків, педагогів. А виступ на фестивалі — перший крок на велику сцену, путівка у майбутнє. Фестиваль є майданчиком для розвитку мистецького потенціалу дитячих колективів Києва. Особливість цього заходу полягає в тому, що на головній дитячій сцені країни випробовують свої досягнення й можливості творчі дитячі колективи, діти віком від 3 до 16 років. Згодом, завдячуючи спільним зусиллям педагогів, дитини і батьків, юні таланти виростають в успішних митців. Тож фестиваль — це не тільки конкурс, це свято емоцій, вибух ідей, парад костюмів та обмін досвідом», — поділилася враженнями заступник директора з розвитку та інновацій Школи-ліцею «Обдаровання» Київської академії наук Олена НІКУЛІНА.

«Обдаровання-2020» організовано за підтримки Міністерства освіти і науки України, Київської міської державної адміністрації, Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), Київської академії наук, фонду сприяння розвитку науки, освіти і культури «Обдаровання» та освітнього холдингу «Столична академія».

Підготувала Марія ЧАДЮК, «День»
Газета: 
Рубрика: