Справжня велич полягає в тому, щоб панувати над собою.
Жан де Лафонтен, французький поет і письменник

Підвищення зарплати з 1 вересня

анонсував для педагогічних працівників дошкільних, позашкільних та професійно-технічних закладів освіти столиці Віталій Кличко
21 серпня, 2019 - 19:09
ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

Заробітну плату педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних та професійно-технічних закладів освіти столиці буде підвищено з 1 вересня. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на серпневій конференції педагогічних і науково-педагогічних працівників Києва, повідомляє kyivcity.gov.ua.

Також столична влада ухвалила рішення про підвищення з 1 вересня зарплати педагогічним працівникам дитячо-юнацьких спортивних шкіл, хоча таке підвищення заплановане урядом з 1 січня наступного року.

«Ми також дуже багато вкладаємо у придбання нового обладнання для шкіл та дитячих садочків міста. Будуємо нові навчальні заклади. За останніх чотири роки в столиці побудували або повністю реконструювали 8 шкіл і 26 дитсадків, які відповідають найсучаснішим вимогам освіти європейського рівня», — відзначив Віталій Кличко.

Він розповів, що протягом кількох років у столиці завершили реконструкцію та будівництво 50 відсотків довгобудів, які перебували в запустінні понад 20 років. Сфера освіти, зазначив мер, є для столиці пріоритетною. Цього року на неї в бюджеті міста передбачили майже 18 мільярдів гривень.

«Незважаючи на наші здобутки, ми ще маємо багато викликів. Більшість освітніх установ столиці, які працюють понад 50 років, за цей час жодного разу не бачили ремонтів. Складно уявити, наприклад, квартиру, в якій живуть без ремонту 50 років! 2019 року на підготовку до нового навчального року освіта отримала із міського бюджету 2,5 млрд грн. За ці кошти заклади освіти ремонтують дахи, фасади, вхідні групи, здійснюють термомодернізацію будівель, реконструкцію спортивних та актових залів, міняють вікна, роблять капітальні ремонти класів, коридорів, ремонтують харчоблоки і купують нове обладнання. А також облаштовують заклади освіти, щоб вони були доступними для людей з інвалідністю», — наголосив Віталій Кличко.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ