Нація тримається духовними зусиллями особистостей
Євген Сверстюк – філософ, головний редактор газети «Наша віра», публіцист, колишній дисидент і політв’язень

Поштова площа – у режимі он-лайн

У Києві на місці проведення археологічних досліджень встановлять веб-камери
14 листопада, 2017 - 11:23
ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

Завдяки цьому усі охочі зможуть спостерігати за роботами на Поштовій площі в режимі он-лайн. Про рішення повідомив заступник голови Київської міської держадміністрації Олексій Резніков. Нагадаємо, у 2015 році археологи знайшли на Поштовій давньоруську вулицю орієнтовно ХІ—ХІІІ століть.

«Наприкінці жовтня була проведена виїзна нарада щодо ходу археологічних досліджень на Поштовій площі. За результатами цієї наради було вирішено встановити веб-камери задля постійного інформування ЗМІ та громадськості про хід виконання робіт із археологічних досліджень», — цитують Олексія Резнікова на сайті КМДА.

Онлайн-трансляція відбуватиметься на окремо створеному сайті. Самі веб-камери встановлять коштом інвестора, який планує звести на Поштовій площі торговельно-розважальний центр.

До речі, минулого тижня комітет Верховної Ради з питань культури і духовності на своєму засіданні розглянув питання збереження об’єктів історико-культурної спадщини на Поштовій площі. Серед іншого, комітет у своєму рішенні рекомендує Міністерству культури, Міністерству внутрішніх справ і КМДА призупинити видачу дозволу на відновлення будь-яких земляних робіт, пов’язаних із будівництвом «об’єкта багатофункціонального призначення» і облаштуванням скверу на Поштовій, до затвердження дорожньої карти археологічного дослідження території та музеєфікації там культурної спадщини.

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments