Це ж велика дурість — хотіти говорити, а не хотіти бути зрозумілим.
Феофан (Єлеазар) Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ

Посилити заходи протидії кору

МОЗ закликає обласні департаменти охорони здоров’я
12 квітня, 2019 - 11:40
ФОТО З АРХІВУ «Дня»

Міністерство охорони здоров’я України закликає західні області запозичити успішний досвід проведення спецоперації протидії кору та зупинити зростання рівня захворюваності. Про це йшлося на зустрічі керівництва Міністерства та Центру громадського здоров’я з представниками департаментів охорони здоров’я, а також освіти Рівненської, Закарпатської, Тернопільської, Івано-Франківської та Чернівецької областей, повідомляє www.kmu.gov.ua.

«Спецоперація у Львівській області, проведена на початку року, дала результат — вакцинували майже 27 тисяч дітей, і регіон стрімко втратив своє лідерство по захворюваності на кір. Ми закликаємо й інші регіони розпочати активні дії, аби зупинити спалах кору. Міністерство готове надати всю підтримку, але найголовніше вже зроблено — нині немає дефіциту вакцин проти кору в Україні. Усі регіони забезпечені якісними, ефективними вакцинами КПК», — зазначила заступник міністра охорони здоров’я України Ольга Стефанишина.

Наразі саме західні області мають найбільшу кількість захворілих на кір як минулого, так і цього року. Причина — велика кількість дітей, які свого часу пропустили щеплення. З початку року (з 28 грудня 2018 р. до 4 квітня 2019 р.) на кір захворіло 37 328 людей — 17 016 дорослих і 20 312 дітей. Від ускладнень кору померло 14 людей.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ