Свобода нічого не варта, якщо вона не включає в себе свободу помилятися
Могандас Карамчанд Ґанді, індійський державний і політичний діяч, національний герой

Продан пішов, але пообіцяв вернутись

Уряд звільнив виконуючого обов’язки глави Фіскальної служби «за власним бажанням»
6 вересня, 2018 - 11:59

Виконувач обов’язків голови Державної фіскальної служби (ДФС) Мирослав Продан вирішив піти з посади у зв’язку з проведенням конкурсу на посаду голови служби. Про це сам Продан повідомив у Facebook. За його словами, сьогодні уряд вирішив оголосити конкурс на посаду голови ДФС.

«Неодноразово відповідаючи на запитання журналістів, я зазначав, що повністю підтримую ідею проведення конкурсу. І що обов’язково планую брати у ньому участь. У моїй команді є не лише стратегія дій та бачення розвитку ДФС. У нас є реальні результати», — вказав він.

Продан зазначає, що до конкурсу буде прикута значна увага суспільства, бізнесу та міжнародних партнерів України. «Щоби унеможливити конфлікт інтересів та будь-які спекуляції з цього приводу, вирішив просити уряд призначити іншого виконуючого обов`язки голови ДФС. Службу на цей період повинна очолити людина, яка не братиме участі в конкурсі», — вказав виконувач обов’язків голови ДФС.

Раніше прем’єр Володимир Гройсман заявляв, що Мирослав Продан буде очолювати ДФС доти, поки сам Гройсман залишатиметься главою уряду. У 2014—2016 роках Продан очолював Головне управління ДФС у Вінницькій області.

На початку минулого місяця генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що правоохоронці перевіряють діяльність виконувача обов’язків голови Державної фіскальної служби України Мирослава Продана. Він не розкрив деталей справи, пославшись на таємницю слідства. Але зауважив, що правоохоронці розслідують «імовірну контрабанду горіхів на вінницькій митниці», через яку до держбюджету не надійшло приблизно 300 млн грн. У цій справі прокуратура повідомила про підозру керівника головного управління ДФС у Вінницькій області Руслана Осмоловського. Йому інкримінують ч. 1 ст. 255 (створення злочинної організації), ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків) і ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу. Луценко уточнив, що у 2014 році на території Вінниці було створено «стійке ієрархічне об’єднання» — злочинну організацію, до складу якої увійшли посадовці органів ДФС. У 2015—2016 роках угруповання нібито забезпечило призначення на найважливіші посади в органах ДФС своїх представників.

Алла ДУБРОВИК-РОХОВА, «День»
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments