Людство повинно позбутися війни, інакше війна позбудеться людства.
Джон Кеннеді, 35-ий президент США

Роздивлятися і лікуватися

Львів та Китай розширюють співпрацю для залучення туристів
9 серпня, 2019 - 12:21

У місті Лева з робочим візитом перебувають представники двох туроператорів Ченду – одного з найбільших міст на південному заході Китаю.

Представники туристичної галузі Піднебесної та представник посольства КНР в Україні відвідали Львів у межах Меморандуму про побратимство, підписаного два роки тому, та на запрошення управлінь туризму та інвестицій Львівської міської ради.

Цим меморандумом та іншими проєктами між університетами, музеями, бізнес-середовищем та меріями двох міст керує працівниця міського управління інвестицій та проектів Ярина СОРОКА, яка є учасницею Стипендіальної програми-обміну державних службовців міст-побратимів для навчання та участі у заходах, організованих муніципалітетом Ченду для вивчення китайської мови та налагодження нових зв'язків. За її словами, робоча група з питань співпраці Львова з містами КНР активно працює над розробкою туристичного маршруту між Львовом та Ченду.

«Ми вже ознайомили китайських туроператорів із історією Львова та його культурним життям, – говорить Ярина Сорока. – Також гості оглянули готелі та навіть скуштували страви української та європейської кухонь. А ще їх дуже зацікавила пропозиція щодо медичного туризму. Кажуть, що навіть і гадки не мали, що у Львові можна отримати такі медичні послуги, та ще й на сучасному обладнанні. Розповідають, що китайські туристи їдуть на лікування переважно до Японії, а це коштує великих грошей. Тому, враховуючи наші ціни, навіть із перельотом, їм це вийде дешевше».

Варто додати, що у Львові навчається багато молоді  з Китаю – вони є студентами Львівського національного університету імені Івана Франка, Музичної академії імені Миколи Лисенка та Академії мистецтв.

Крім того, меценат, колекціонер сучасного українського живопису і підприємець Ю Яомінь, натхненний творчістю майстра скляних справ, академіка, народного художника України Андрія Бокотея, виставляє львівське художнє скло у галереї «Ґрінвейв», що в місті Усі. І навіть став фундатором премії, що її заснував до свого 80-річчя, 2018 року, Бокотей.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ