Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

Розвиток підприємницьких навичок та культури інновацій у вишах

Міністерство освіти підписало меморандум з ЦІ «Сходи в майбутнє»
23 травня, 2019 - 10:23

Розвиток підприємницьких навичок та культури інновацій у вишах, критичного мислення у молодих науковців та студентів, а також проведення спільних заходів. Саме про такі напрямки співпраці домовилися Міністерство освіти і науки та Центр інновацій «Сходи в майбутнє», підписавши двосторонній меморандум про співробітництво, повідомляє mon.gov.ua.

«Наше основне завдання — навчати молодь інноваційно мислити, а також популяризувати в суспільстві наукові ідеї, які повинні бути впроваджені. Саме співпраця з бізнесом та громадськими організаціями — основний ключ для реалізації цього завдання», — зазначив заступник міністра освіти і науки Максим Стріха.

Міністерство й раніше мало спільні проекти з ЦІ «Сходи в майбутнє». Зокрема, Центр уже другий рік поспіль є партнером проведення Всеукраїнського фестивалю інновацій. Однак підписання меморандуму допоможе посилити спільну роботу зі студентами, а також проводити більше спільних конференцій, семінарів, круглих столів з питань інноваційної діяльності.

«В Україні багато талантів, але є певне нерозуміння у молодих науковців, як отримати практичний результат їх напрацювань. Треба поширювати ці знання. Я переконаний, що для цього потрібно розвивати плідне державно-приватне партнерство із залученням до співпраці офісів трансферу технологій», — зазначив голова спілки Центр інновацій «Сходи в майбутнє» Ігор Найда.

Нагадуємо, що оголошено переможців Всеукраїнського фестивалю інновацій. Серед лідерів — компанії, що пропонують дешевші рішення для цифровізації освіти, нові підходи до лікування та діагностики хвороб, передові рішення для військової сфери та екології.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ