Демократія - це коли два вовки і ягня голосують щодо обіднього меню. Свобода - це коли добре озброєнне ягня оспорює результат такого голосування
Бенджамін Франклін, один із засновників США, політичний діяч, дипломат, вчений, письменник, журналіст, видавець, масон

«Справа догхантера»

Олексія Святогора залишили під вартою на два місяці
13 червня, 2018 - 11:32
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

Зоозахисники ликують: Шевченківський районний суд Києва ухвалив рішення залишити Святогора під вартою без права внесення застави до 9 липня.

Нагадаємо, Олексія Святогора, на фейсбук-сторінці якого вказано, що він є президентом громадської організації «Спілка журналістів-догхантерів», поліція затримала 8 червня. Його підозрюють у злочині за статтею 300 Кримінального кодексу України (ввезення, виготовлення або розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості). Спочатку чоловіка відпустили додому — до обрання запобіжного заходу. До того ж на ці кілька днів до нього приставили охорону.

11 червня, коли суд мав ухвалити рішення щодо запобіжного заходу, зоозахисники провели пікет, на якому вимагали справедливого покарання для Святогора. Засідання було довгим і напруженим. Суддя Андрій Трубніков заявив про самовідвід. Як повідомило «Громадське радіо», Трубніков пояснив, що робить це в зв’язку з конфліктом інтересів — раніше в нього була справа, де Святогор працював адвокатом. Також суддя розповів, що 2014 року чоловік йому погрожував.

Догхантери — самоназва людей, які з власної ініціативи винищують безпритульних псів. «Для тих, хто не в курсі, Святогор уособлює собою збоченців, що називають себе «догхантерами». Чоловік ледь не сам зізнається у вбивстві тисяч безпритульних собак і пропагує жорстокість до тварин, — так засновник ініціативи UAnimals Олександр ТОДОРЧУК прокоментував ситуацію зі Святогором у «Фейсбуці». — Впевнений, попереду його очікує тривале перебування за ґратами».

Марія ПРОКОПЕНКО, «День»
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments