У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український громадсько-політичний діяч

Туристичний та історичний

До 240-річчя Маріуполя відкрилась велика фотовиставка про «місто біля моря»
22 серпня, 2018 - 10:14
ФОТО ЄВГЕНА СОСНОВСЬКОГО

Близько ста робіт 18 авторів з Києва, Сум, Запоріжжя, Краматорська і, звісно, самого Маріуполя представили у маріупольському Центрі сучасного мистецтва та культури імені Архипа Куїнджі. Більшість знімків, що можна побачити на виставці «Маріуполь: місто біля моря», зроблені під час фотопроекту у рамках фестивалю Startup Гогольfest, який навесні проходив у місті. 

Як розповідають у сюжеті «Маріупольського ТВ», під час спеціального прес-туру фотографи побували у різних куточках міста і побачили чимало цікавого: морський порт, історичні пам’ятки, металургійні комбінати, базу військових, зрештою робили сюжети про буденне життя. 

Виставка у Центрі імені Куїнджі приурочена до 240-річчя міста (День міста Маріуполь відзначає у вересні). Організатори проекту — газета «Іллічівець. Місто», Маріупольська  міськрада та місцева організація Національної спілки художників України.

Серед учасників виставки — призер фотоконкурсу «Дня» Євген Сосновський. На цій виставці «героями» його робіт, в основному, стали старі будівлі, чия краса видна, навіть попри занепалий стан: стіни, що руйнуються, вибиті шибки тощо. «Маріупольському ТВ» Сосновський розповів, що хоча далеко не всі пам’ятні будівлі мають бажаний вигляд, він бачить спрямованість місцевої влади на те, щоб відновити історичний архітектурний фонд Маріуполя і перетворити його на туристичне місто.

На своїй фейсбук-сторінці фотограф запрошує усіх побачити «Маріуполь: місто біля моря»: «У Центрі Куїнджі виставка буде до 5 вересня. Потім вона «переїде» до стін Маріупольського державного університету, після чого почнеться її подорож по містах України».

Підготувала Марія ПРОКОПЕНКО, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments