Не нарікайте, що народ бідний, але робіть, щоби був культурний і тоді буде і матеріально щасливіший!
Августин Волошин, український політичний, культурний і релігійний діяч Закарпаття

У Києві оберуть головного Барбоса країни

На виставку безпородних собак уже зареєструвалося майже 200 учасників
1 липня, 2016 - 14:53
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

У суботу, 2 липня, в Києві в Парку дружби народів, що під Московським мостом, відбудеться дев’ята виставка безпородних собак «Кубок Барбоса».

Учасники змагаються в трьох номінаціях залежно від зросту — міні, середні та велетні, а журі оцінює їхні таланти, артистизм, взаєморозуміння з господарем. Потім серед переможців у трьох номінаціях журі обиратиме одного головного Барбоса країни.

Окремо буде конкурс модників та модниць, під час якого барбосики, вдягнені в різноманітні костюми, пройдуться червоною доріжкою.

Також під час виставки відбуватиметься збір речей для притулків. Кожен може принести і передати що-небудь для чотириногих друзів у притулок (ковдри, посуд, корм, іграшки, медикаменти) і взяти участь в акції «Знайди друга» — знайти саме свого собаку і подарувати йому любов та дім. Цього дня в Парк дружби народів у пошуках майбутніх господарів прийдуть багато чотириногих — мешканців притулків.

Вхід для всіх відвідувачів вільний. Початок о 10.00

На подію зареєструвалося вже майже 200 учасників. Реєстрація відкрита до п’ятниці, 1 липня.

«Це буде наймасштабніша виставка за кількістю учасників, — розповідає президент Молодіжної ліги захисту тварин Ірина Терещенко. — Девіз виставки: «Для дружби не важлива порода». Така виставка покликана переконати українців у тому, що безпородні тварини нічим не поступаються породистим, а також привернути увагу людей до проблеми безпритульних тварин і гуманних шляхів її вирішення».

Олександра УСТІНОВА
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ