Історія – скарбниця наших діянь, свідок минулого, приклад і повчання для сьогодення, застереження для майбутнього
Мігель де Сервантес, іспанський новеліст, драматург і поет, класик світової літератури

Україна запропонує Молдові звести міст

Переправа через Дністер може буде вигідною всьому Євросоюзу, вважають в уряді
22 серпня, 2018 - 10:08

Місцева влада Вінницької області вийшла з ініціативою актуалізувати питання будівництва моста через річку Дністер до Молдови як найкоротшого шляху з країн Балтії до Балкан, повідомила служба віце-прем’єр-міністра України. Такий проект є економічно вигідним не тільки для України та Молдови, а й для всього Європейського Союзу, зазначається у повідомленні. Тому Кабінет міністрів України має намір вийти з пропозицією до молдовської сторони підписати найближчим часом відповідну міжурядову угоду й розпочати будівництво моста.

Про це за результатами наради з даного питання, яка 21 серпня відбулася в Києві за участі центральних і місцевих органів виконавчої влади, повідомив віце-прем’єр-міністр України Володимир КІСТІОН.

Як ідеться у повідомленні служби віце-прем’єра, найпрямішою лінією від столиць балтійських країн до Бухареста, Софії, Афін чи Стамбула є шлях через Київ та Кишинів. А між цими столицями двох країн найкоротшим шляхом є автодорога через місто Ямпіль Вінницької області.

«Однак досі з’єднання між двома європейськими країнами у районах прикордонних населених пунктів Ямпіль — Косеуць на стокілометровій  відстані — поромне, яке давно не відповідає вимогам часу та реальним потребам держав, цитує Володимира Кістіона служба віце-прем’єра. — Будівництво сучасного мосту відображене у Транспортній стратегії України до 2030 року. Це говорить про «політичну волю» України реалізувати даний проект».

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments