Найніжніші рослини прокладають собі шлях через найжорсткішу землю, через тріщини скель. Так і доброта. Який клин, який молот, який таран може зрівнятися з силою доброї, щирого людини! Ніщо не може протистояти йому.
Генрі Девід Торо, американський письменник, мислитель, натураліст, громадський діяч

«Відкрий у собі талант музейника»

У Дніпрі проводять конкурс історій про сімейні реліквії
25 червня, 2020 - 19:21

Мешканців Дніпропетровщини запрошують взяти участь у конкурсі відеосюжетів «Відкрий у собі талант музейника». Його проводить Національний історичний музей ім. Яворницького. Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації. «Будь-хто із мешканців області може відчути себе працівником музею. Потрібно лише зняти цікавий відеоролик і поділитися історією про сімейну реліквію, яку зберігає декілька поколінь вашої родини. Або розказати про сучасний предмет, який точно стане музейним експонатом через 100—200 років», — зазначили в управлінні.

Переможці отримають призи — запрошення на екскурсію до музею, а також сувеніри. Зазначається, що відео має бути тривалістю не більше 10 хвилин. Найцікавіші сюжети опублікують на сайті та офіційних сторінках музею у соціальних мережах. Готові відео просять надсилати координатору конкурсу в Telegram на номер — 0957164658.

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ