Не знати історії - означає завжди бути дитиною.
Цицерон, давньоримський політичний діяч, видатний оратор, філософ і літератор

Відкрийте Донеччину – у Києві!

Сьогодні у столиці стартує серія культурних і мистецьких подій від представників сходу України
14 червня, 2016 - 10:44

Акція «Донеччина-UA: Перезавантаження» триватиме з 14 до 16 червня. У ці дні кращі колективи Донецької області, що працюють на території, підконтрольній українській владі, представлять у Києві свої творчі досягнення, повідомляє управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації. Подія відбудеться в межах проекту «Український Донбас», який започаткувало Міністерство культури і який охопить всю країну.

Більшість подій відбуватиметься у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім». Відкриє культурно-мистецьку акцію флешмоб, який розпочнеться о 17.00 на площі біля цього центру. У цей самий день в «Українському домі» відкриють виставку скульптурних форм та образотворчого мистецтва, що триватиме до 16 червня. Також 14 червня у концертному залі  центру всі бажаючі зможуть відвідати концерт Артемівського і Маріупольського музичних училищ, а також побачити виступ Маріупольського камерного оркестру «Ренесанс».

15 червня  в «Українському домі» проведуть майстер-класи з ошибани — мистецтва створення картин із засушених квітів та листя. А ввечері того ж дня у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка колектив маріупольського Донецького академічного обласного драматичного театру представить глядачам виставу «Слава Героям!» — повідомляють на сайті Донецької ОДА.

Завершиться культурно-мистецька акція «Донеччина-UA: Перезавантаження» в «Українському домі» — там 16 червня відбудеться гала-концерт колективів художньої самодіяльності міст Донецької області.

Марія ПРОКОПЕНКО, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ