Це ж велика дурість — хотіти говорити, а не хотіти бути зрозумілим.
Феофан (Єлеазар) Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ

Війна на Донбасі впливає на рівень життя в Києві

Міський голова столиці відреагував на щорічний рейтинг найкомфортніших для проживання міст світу від The Economist
14 серпня, 2018 - 18:45
ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

Журнал The Economist опублікував щорічний рейтинг найкомфортніших для проживання міст світу Global Liveability Index 2018.

На першому місці в списку розташувалася столиця Австрії Відень, на другому — місто Мельбурн в Австралії, третє місце зайняло японське місто Осака.

Cтолиця України цього разу у списку посіла 118-те місце, набравши 56,6 балів зі 100 можливих, й опинилася у списку міст, які за 5 років (з 2013-го) найбільше погіршили своє становище. Згідно з даними рейтингу, показник комфорту життя в Києві впав на 12,6%.

Мер Києва Віталій Кличко назвав «оцінку», отриману містом, результатом «безпекової ситуації в країні».

«Навіть попри те, що, в цілому, Київ живе мирним життям, за 700 кілометрів від столиці тривають бойові дії. Ми звикли до такого життя. А для експертів The Economist — це загроза, що, як наслідок, впливає на оцінку комфорту життя в місті. Цей рейтинг є проекцією оцінки експертами того, що відбувається загалом в Україні», — йдеться в коментарі, опублікованому на офіційному сайті міського голови  столиці.

Утім, підкреслив Кличко,  порівняно з торішніми результатами Київ піднявся в рейтингу на 13 позицій. «За словами міського голови, протягом останніх дванадцяти місяців Київ значно поліпшує свої позиції за рахунок економічного росту та відносної політичної стабільності.

«2017 і 2016 року місто займало 131-шу позицію в рейтингу. І відзначу, що це не завадило Києву блискуче провести і фінал Ліги чемпіонів, і Євробачення, збільшити потік туристів», — наголосив  мер.

Алла ДУБРОВИК-РОХОВА, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ