У тебе є вороги? Добре. Значить, у своєму житті ти щось колись відстоював
Вінстон Черчілль, британський політик та державний діяч, письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури

Якщо буде потреба

Тепломережа Києва готова до початку опалювального сезону дочасно
16 вересня, 2020 - 18:47

«Технічно місто вже готове до пуску тепла в мережу. Фахівці комунального підприємства «Київтеплоенерго» здійснили перевірку котелень і теплопунктів. Усунули 6,5 тис. пошкоджень на тепломережах і пошкоджень, що виникли в результаті гідравлічних випробувань. Наголошу, що саме якісне проведення гідравлічних випробувань улітку допомагає уникнути багатьох аварійних ситуацій узимку, коли тепло вже запущене», — сказав міський голова Києва під час онлайн-брифінгу, відповідаючи на запитання від ЗМІ, передає Інтерфакс-Україна.

Він також зазначив, що місто готове надати необхідну допомогу управляючим компаніям, ОСББ та іншим житловим об’єднанням, щоб вони змогли вчасно вступити в опалювальний сезон.

«Фахівці «Київтеплоенерго» можуть оглянути справність обладнання і систем. Також закликаю всі ці об’єднання перевірити наявність заборгованості за тепло. Тобто зробити все необхідне, аби потім не здійснювати роботи в авральному режимі, коли на вулиці буде мінусова температура», — зазначив Віталій Кличко.

«У новому опалювальному сезоні «Київтеплоенерго» досліджуватиме тепломережі за допомогою дронів із тепловізорами. Головне завдання такої техніки — оперативне виявлення ймовірних пошкоджень та слабких місць тепломереж, моніторинг стану енергетичного обладнання», — повідомив Кличко.

Газета: 
Рубрика: