Українцям потрібно повернутися до духовного життя, тоді вони знайдуть шляхи найправильніші, і найправильніші вчинки за ними будуть іти слідом.
Євген Грицяк, лідер Норильського повстання у таборах ГУЛАГу 1953 року

За два місяці існування

Послугою ID-14 скористалися 5585 підлітків
30 липня, 2020 - 12:37

ID-14 — це комплексна послуга, яка дозволяє підліткам від 14 до 18 років отримати паспорт та номер картки платника податків одночасно. Без подвійного збору документів та візиту до податкової, як було раніше, повідомляє www.kmu.gov.ua. Зараз достатньо звернутися до відділу Державної міграційної служби, ЦНАП чи «Паспортного сервісу» і мати з собою свідоцтво про народження, довідку про реєстрацію місця проживання та документи, що посвідчують особу одного з батьків.

Нагадуємо, що відповідно до законопроєкту № 2524 номер картки платника податків (РНОКПП) на ID-картці та свідоцтві про народження має таку ж юридичну силу, як і паперова довідка.

Впровадження комплексної послуги ID-14 реалізується Міністерством цифрової трансформації України, Державною міграційною службою та Державною податковою службою — за підтримки SURGe, що фінансується Урядом Канади, та проєкту EGOV4UKRAINE, що є частиною програми U-LEAD з Європою.

Газета: 
Рубрика: