Найніжніші рослини прокладають собі шлях через найжорсткішу землю, через тріщини скель. Так і доброта. Який клин, який молот, який таран може зрівнятися з силою доброї, щирого людини! Ніщо не може протистояти йому.
Генрі Девід Торо, американський письменник, мислитель, натураліст, громадський діяч

За новітніми технологіями

У Подільському районі столиці побудують дитячу музичну школу
13 березня, 2018 - 11:34

У Подільському районі на проспекті Свободи, 5 за новітніми технологіями побудують дитячу музичну школу, яка одночасно зможе прийняти 160 учнів. Підписано відповідне розпорядження КМДА, повідомляє kyivcity.gov.ua.

Проектом передбачено будівництво триповерхової будівлі з класами для проведення занять і двома концертними залами.

Замовником робіт визначено Подільську районну в м. Києві державну адміністрацію, яка має обрати генеральні організації, — проектну та підрядну будівельну, а проектну документацію та виконавчі креслення надати на розгляд до Департаменту містобудування та архітектури для занесення до бази містобудівного кадастру столиці. Земельно-правові питання вирішуватимуть згідно з чинним законодавством. Фінансування будівництва здійснюватиметься за рахунок бюджетних коштів — у рамках Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018 — 2020 рр.

Дитячу музичну школу № 12 засновано 1964 року. 8 листопада 2007 року було ухвалено рішення Київради про надання земельної ділянки Київській дитячій музичній школі № 12 для будівництва, експлуатації та обслуговування дитячої музичної школи на просп. Свободи, 5 у Подільському районі.

Сьогодні у школах естетичного виховання 2631 учень отримує спеціалізовану музичну, художню та хореографічну освіту, з них 2182 — за рахунок бюджету та 449 — за рахунок груп самоокупності. Нині конкурс до деяких музичних шкіл (№ 12, № 31, № 35, школи мистецтв ім. С. Турчака) становить понад 10 осіб на місце.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ