У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український громадсько-політичний діяч

За потреби у 2341 у Києві видано понад 1980 «пакунків малюка»

11 жовтня, 2018 - 12:06

Усі «пакунки малюка», що отримала столиця в межах урядової програми забезпечення молодих матусь, які щойно народили своїх діточок, у кількості 1983 одиниці, дійшли до адресатів. Про це повідомив директор Департаменту соціальної політики КМДА Юрій КРИКУНОВ, передає kyivcity.gov.ua.

«На сьогодні на нашому складі немає жодного «пакунку малюка»: усі вони надійшли до адресатів і доставлені за міський кошт. Із нашого боку зроблено все можливе для того, щоб бебі-бокси потрапили до щасливих матусь якомога швидше. Найближчим часом ми очікуємо від постачальника чергової партії таких вкрай необхідних дитячих товарів і сповідаємося, що всі терміни в подальшому буде дотримано», — заявив Юрій Крикунов.

Як відомо, програма забезпечення «пакунком малюка» — це урядовий проект, який запрацював в Україні з 1 вересня цього року, але в багатьох регіонах постачальник не зміг забезпечити ними місцеві адміністрації вчасно.

«Станом на 9 жовтня 2018 року Київ отримав уже 1983 таких бебі-бокси, при тому, що загальна потреба на цю дату склала 2341. Більше того, згідно з договором, щомісяця ми маємо додатково отримувати ще в середньому по 2300 «пакунків малюка», тому ситуацію треба виправляти негайно, аби не заводити її в глухий кут. Постачальник має докласти максимальних зусиль для виконання своїх обов’язків, а наш Департамент максимально швидко забезпечить якісну логістику. Ефективне вирішення цього питання — це запорука стовідсоткового забезпечення молодих матусь предметами першої необхідності», — підкреслив Юрій Крикунов.

У Департаменті соціальної політики також зазначили, що механізм передачі «пакунків малюка» в пологових будинках було підготовлено ще у серпні, і лише відсутність самих бебі-боксів не дала змогу зробити це вчасно і на місцях.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments