Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

За результатами фейсбук-опитування

«Укрзалізниця» продовжує призначати додаткові поїзди на Великодні свята
16 квітня, 2019 - 20:05
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

Львів залишається найбільш затребуваним напрямком під час подорожей на Великодні і травневі свята. Це підтвердили результати голосування, яке провела «Укрзалізниця» на своїй сторінці у Facebook. За результатами опитування Укрзалізниця призначає два поїзди: №№755/756 та 211/212 сполученням Київ — Львів, повідомляє www.uz.gov.ua.

«Загалом в опитуванні на сторінці АТ «Укрзалізниця» у Facebook на момент підбиття підсумків взяли участь 2162 респонденти. Серед них 320 користувачів висловилися за додаткові поїзди до Львова. Майже на сотню менше голосів віддано за призначення поїздів до Івано-Франківська. Від 100 до 200 голосів набрали Одеса, Ужгород, Харків, Польща. Серед інших напрямків, які запропонували користувачі, також Трускавець, Генічеськ, Чернівці, Новоолексіївка та інші міста.

Отримані результати, звичайно, не можуть вважатися абсолютними й репрезентативними і, швидше, відбивають побажання наших найактивніших фоловерів у соціальній мережі. Проте ці дані неодмінно будуть взяті до уваги фахівцями «Укрзалізниці» під час планування наступних перевезень пасажирів, особливо в час пікових подорожей залізницею», — ідеться в повідомленні.

Додатковий поїзд «Інтерсіті» №756 Київ — Львів вирушить зі Львова 26 квітня і 1 травня о 23.00, прибуде до Києва наступного дня о 05.50. Зворотно поїзд вирушить 27 квітня і 2 травня о 00.15, прибуде до Львова наступного дня о 05.47. Він зробить зупинку на станції Коростень.

Поїзд №211/212 Київ — Львів вирушить із Києва 26 квітня о 12.10 і прибуде до Львова о 22.14. Зворотно відправлення — 27 квітня о 01.28, прибуття до Києва наступного дня о 09.14. Поїзд зробить зупинку на станції Шепетівка.

«Укрзалізниця» вже почала відкривати продаж квитків на зазначені поїзди.

Загалом на Великодні і травневі свята «Укрзалізниця» вже призначила 23 додаткових поїзди та додаткові рейси п’яти цілорічним поїздам. Зокрема, це поїзди до Львова, Ковеля, Ужгорода, Чернівців, Хмельницького, Жмеринки, Миколаєва, Одеси, Херсона, Дніпра, Кривого Рога, Харкова, Покровська, Запоріжжя, Бахмута, Кременчука, Шостки, Черкас, Вінниці та інших міст.

Робота щодо призначення додаткових поїздів триває.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ