Нехай думки, укладені в книгах, будуть твоїм основним капіталом, а думки, які виникнуть у тебе самого – відсотками з нього.
Тома Аквінський, теолог, святий католицької церкви

Залучати ветеранів до громадських ініціатив

Профільне міністерство співпрацюватиме з «Карітас України»
7 квітня, 2021 - 21:16

Про це зазначила міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна під час зустрічі з президентом міжнародного благодійного фонду «Карітас України» Андрієм Васьковичем. Фонд є одним з найбільших у світі, має 115 років історії та працює у 200 країнах світу. В Україні він представлений у більшості обласних центрів понад 30-ма організаціями, що також сприяють реабілітації ветеранів та їх родин, які постраждали внаслідок війни на сході України, ідеться в повідомленні на сайті Міністерства mva.gov.ua.

Як розповів під час зустрічі Андрій Васькович, наразі «Карітас України» за донорської підтримки Державного департаменту США — Бюро демократії, прав людини та праці в рамках програми DRL «Зміцнення громадянського суспільства в Україні» розпочинає проєкт «Сприяння громадянській участі ветеранів в Україні».

За його словами, проєкт покликаний надати можливість ветеранам відстоювати свої права, одночасно сприяючи їх обізнаності та стійкості до впливів. Його мета — створити можливості для ветеранів бути залученими до громадських проєктів та підприємницьких ініціатив, брати участь у діяльності на користь місцевих громад, проходити професійне навчання, реабілітацію та отримувати психологічну підтримку. «Ми готові співпрацювати з Мінветеранів у питаннях надання соціальних послуг і допомоги ветеранам у цей складний для України час», — підкреслив Андрій Васькович.

Своєю чергою Юлія Лапутіна зазначила, що Мінветеранів готово підтримати проєкти «Карітас України», зокрема ті, що сприяють активному залученню ветеранської спільноти до громадських ініціатив задля адаптації та повернення їх до мирного життя. Також очільниця Мінветеранів запропонувала президенту «Карітас України» долучитися до нових проєктів міністерства, спрямованих на консолідацію суспільства, ветеранських спільнот, зокрема — до розвитку ветеранських бізнесових ініціатив.

Газета: 
Рубрика: