У державців немає місця для філософії.
Томас Мор, англійський письменник, філософ, державний діяч, лорд-канцлер, Святий Римо-католицької церкви

«Заряд уваги – до українського Півдня»

27 червня розпочинаються Дні «Дня» в Ізмаїлі
25 червня, 2018 - 18:53
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

Цієї середи о 13.00 в Обласному центрі естетичного виховання (вул. Суворова, 19) відбудеться урочисте відкриття ХІХ Міжнародної фотовиставки «Дня».

Журналісти газети поспілкуються з городянами на актуальні теми і представлять Бібліотеку «Дня», зокрема нашу новинку-бестселер — «Корона, або Спадщина Королівства Руського». Показовою є тема зустрічі — «Національний діалог». У час, коли ворог намагається транслювати світу викривлену дійсність, називаючи агресію РФ проти України «внутрішнім конфліктом», ще більше підвищується роль пошуку консенсусу та єдності в нашій країні. Південна частина Одещини в цьому плані є зоною підвищеної уваги, адже й тут Росія намагалась і намагається розхитати ситуацію.

«Для нас дуже важливим є те, що фотовиставка «Дня» в Ізмаїлі стає традицією, — говорить директор Ізмаїльської картинної галереї обласного центру естетичного виховання Ірина ФЕДОРОВА. — У цій виставці показані всі сторони життя українців. І це дуже важливо. Це і мир, і війна, і дорослі, і діти, і радість, і біль. Зрештою, коли «День» приїздить до Ізмаїла, то для нас це не просто формальність, а потужний заряд уваги до нашого непростого регіону. Регіону, який є багатонаціональним, розташований у безпосередній близькості до інших держав. Але регіону, де живуть українці».

Місія «Дня» — руйнувати нав’язані імперією стереотипи, посилювати в українцях не лише відчуття єдності, а й спорідненості з великою та славною історією. З іншого боку, фотовиставка «Дня» без зайвих слів доносить біль і надію крізь призму кадру. Найкращі світлини 2017 року ізмаїльці зможуть побачити до 11 липня.

Валентин ТОРБА, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments