Як в нації вождя нема, тоді вожді її — поети
Євген Маланюк, український письменник, публіцист, громадський діяч

Злочин кваліфіковано як замах на вбивство

З’явився фоторобот нападника на херсонську чиновницю Катерину Гандзюк
3 серпня, 2018 - 11:38
ФОТО З FACEBOOK

Херсонське інтернет-видання «Міст» опублікувало фоторобот, який, як стверджують журналісти, належить нападникові на в. о. керуючої справами виконкому Херсонської міськради Катерину Гандзюк.

«Не секрет, що ми, журналісти, активісти, юристи, ведемо власне розслідування у справі нападу на Катерину Гандзюк. Зараз ми збираємо, аналізуємо, вивчаємо та фільтруємо всю наявну інформацію. І ми просимо вашої допомоги. Нам вдалось скласти фоторобот. Роздивіться його уважно, будь ласка. Можливо, вам вдасться впізнати когось. Цей чоловік як мінімум декілька днів відвідував четвертий Таврійський мікрорайон. Можливо, бував у міськраді й біля неї. Але він може бути жителем якогось населеного пункту України», — повідомляє «Міст».

Сайт також повідомляє, що друзі Катерини вирішили, що за інформацію, яка допоможе знайти нападника, буде виплачено винагороду 100 000 гривень. Будь яку інформацію, яка може допомогти у пошуку, просять повідомляти на редакційну пошту most.ks.ua@gmail.com.

Нагадаємо, 31 липня невідомий облив чиновницю міськвиконкому Катерину Гандзюк концентрованою сірчаною кислотою. В результаті, жінка отримала хімічні опіки понад 30% тіла. Кислота потрапила на руку, спину, голову, в око. Ввечері 1 серпня Катерину Гандзюк літаком ДСНС доставили до опікового центру в Києві. Також Катерині надали державну охорону.

В поліції повідомили, що злочин кваліфіковано як замах на вбивство. Над розкриттям злочину працює спеціально створена міжвідомча слідчо-оперативна група з числа працівників Головного управління Національної поліції і області, прокуратури області та СБУ в області. Кримінальне провадження розслідує слідче управління поліції області. Оперативне супроводження здійснюють працівники карного розшуку поліції та служби безпеки України. Наразі слідством розглядається декілька версій події, у т.ч. злочин, скоєний у зв’язку зі службовою діяльністю потерпілої та активною громадською позицією потерпілої.

Іван АНТИПЕНКО, «День», Херсон
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments