Інколи здається, що історія нічого не вчить. Але це не так. Вона таки вчить — якщо в цієї вчительки життя НАВЧАЮТЬСЯ
Володимир Панченко, український літературний критик, літературознавець, письменник

Знімки «особливої дії»

Сьогодні в Полтаві — відкриття фотовиставки «День»-2014
6 лютого, 2015 - 10:47
Сьогодні в Полтаві — відкриття фотовиставки «День»-2014
ФОТО АРТЕМА СЛІПАЧУКА / «День»

Співробітники Полтавського обласного художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка стали першими у Полтаві, хто вже побачив найкращі світлини міжнародного фотоконкурсу «День»-2014 — під час монтажу експозиції. Тому їм є що сказати ще до відкриття фотовиставки. «Оскільки ми працюємо як галерея мистецтв, то постійно бачимо живопис, графіку, фото різного рівня. І передусім мою увагу привернув високий рівень майстерності ваших фоторобіт», — ділиться науковий співробітник музею Олеся Ачкасова. А ще вона зауважує, що світлини мають особливу дію. «Вони одразу збурюють бажання щось робити — долучитися до волонтерства, переказати кошти, здати кров.... Не бути байдужим, — каже Олеся. — Мабуть, такі відчуття будуть у кожного, хто побачить фотовиставку «Дня».

Нагадаємо, відкриття експозиції за участі головного редактора «Дня» Лариси Івшиної відбудеться в приміщенні музею (вул. Фрунзе, 5) о 12.00. Виставка триватиме до 2 березня. Вхід — вільний, вихідний — понеділок та вівторок. «Порівняно з іншими містами, у нас мало такого рівня заходів, — констатує Олеся Ачкасова. — Немає масштабних фотовиставок, які показують життя країни з різних боків, дають її хроніку. У цьому проект «Дня» унікальний для Полтави. Так якісно і об’єктивно життя країни у світлинах нам ніхто не покаже. Адже тут — різні автори, різні погляди».

Сподіваємося, зусилля команди «Дня» полтавчани справді оцінять, і ми отримаємо не лише вдячних відвідувачів нашої фотовиставки, а й друзів. Адже в рамках зустрічі відбудеться і представлення Бібліотеки газети «День», зокрема наших новинок-бестселерів — книги «Україна Incognita TOP 25» та фотоальбому «Люди Майдану». Чудова нагода для представників бізнесу проявити свою соціальну відповідальність!

Також запланована дискусія на тему «Як нам перемогти», участь у якій візьме Лариса Івшина, президент благодійного фонду підтримки ініціатив «Дня» Микола Гриценко, літературознавець і письменник Михайло Слабошпицький, ректор Полтавського національного університету ім. В. Короленка Микола Степаненко та інші представники «інтелектуальних сил» Полтави.

Більше того, креативна команда «Дня» робить ще один «пас» на «поле» Полтавщини. Редактор глянцевого додатку до газети «День» «Маршрут №1» Інна Павлюк анонсує: «Сьогодні у нас під прицілом — Полтава. Суми, Миколаїв, Одеса, Волинь, Черкаси — це ті регіони, які ми, паралельно з фотовиставкою, відкривали нашим читачам на сторінках додатку. Наш «Маршрут №1» — гід по сучасному українському світі. Напрямок, у якому повинні рухатись прогресивні та розумні українці». Тому, щоб побачити Полтаву «небанальною, різносторонньою, історично багатою», — варто вже зараз приєднуватися до наповнення наступного випуску «стильного українського глянцю», — радить Інна. Контакти рекламної агенції «Дня»: ra@day.kiev.ua, (044) 303 96 20. Усі, хто має бажання показати себе в цьому випуску глянцю, зможуть поспілкуватися з представником рекламної агенції Анною Хабаровою і сьогодні на представленні фотовиставки «День»-2014 у Полтаві. Відкривайте «живу» Україну та нетипову Полтаву разом з нами!

Ольга ХАРЧЕНКО, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ