Хто забуває уроки історії, приречений на їх повторення
Джордж Сантаяна, американський філософ і письменник іспанського походження

9988 з мобільного і готівковий розрахунок за фактом

Uber тестує сервіс замовлення поїздки телефоном
12 квітня, 2018 - 19:51

Відсутність смартфона або інтернет-з’єднання не повинно перешкоджати доступу українців до надійного і зручного пересування містом — так вирішили в Uber і запустили сервіс замовлення поїздки телефоном.

Проект працює в пілотному режимі і призначений для тих, у кого немає смартфона або підключення до інтернету, а також для тих, кому простіше зателефонувати, ніж використовувати додаток.

Послуга доступна в тестовому режимі з 7.00 до 24.00, і лише в Києві.

Як це працює:

• Наберіть 9988 з вашого мобільного телефону. Невдовзі вам відповість агент, щоб допомогти замовити поїздку, незалежно від того, є у вас обліковий запис Uber чи ні. Якщо у вас немає акаунта Uber, агент створить його по телефону для вас.

• Поділіться своїм місцем розташування і пунктом призначення, агент уточнить вашу адресу посадки і пункт призначення і розрахує тариф.

• Підтвердіть тариф, після підтвердження тарифу агент замовить поїздку на платформі Uber від вашого імені. Платформа з’єднає запит із найближчим доступним водієм.

• Отримайте дані про поїздку в SMS, незабаром після замовлення ви отримаєте SMS-повідомлення з усією інформацією про поїздку (підтвердження поїздки, час прибуття, ім’я водія і контактний номер, інформацію про автомобіль), а також посилання, за яким зможете стежити за автомобільним маршрутом. Якщо у вас встановлено додаток Uber, поїздка також відображуватиметься в додатку.

• Оплата готівкою. Оплата здійснюється після завершення поїздки і лише готівкою.

Номер 9988 можна використовувати для замовлення Uber, для скасування поїздки і для звернення до служби підтримки.

 

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments