Якщо свобода взагалі щось значить, то це право говорити іншим те, чого вони не хочуть чути
Джордж Оруелл, британський письменник і публіцист

Автоматизація забере робочі місця у 30 тисяч японців

12 квітня, 2018 - 10:52
ФОТО РЕЙТЕР

У Японських компаніях автоматизують виробничі процеси. Через вторгнення у світ бізнесу роботів та штучного інтелекту, 30 тисяч співробітників компаній втратять робочі місця, пише Nikkei.

«Наприклад, у холдинговій компанії Mizuho Financial Group до 2021 року програми замінять роботу 8 тисяч людей. А до 2026 року робочі місця втратять 19 тисяч японців», — повідомляє видання.

Зазначається, що близько 100 рутинних завдань можуть виконувати програми, а не люди. До того ж, компанія вже використовує подібну систему для введення даних, коли клієнти відкривають інвестиційні рахунки в Інтернеті.

Йдеться також про банківську корпорацію Sumitomo Mitsui Financial Group. Компанія відкриває нові дата-центри. Експерти прогнозують, що до 2020 року близько 4 тисяч співробітників втратять робочі місця, а їхні завдання виконуватиме штучний інтелект.

Ще одна компанія, очільник якої вважає за ширше охоплювати цифрові технології —  Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ. Тут збираються скоротити кількість підрозділів. Протягом найближчих років керівництво автоматизує 9,5 тисяч робочих місць головних офісів. Це означає, що близько 30% співробітників банківських відділень муситимуть перекваліфіковуватись.

 

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments