Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Азербайджан залишається ключовим імпортером українського цукру

12 червня, 2019 - 10:42
ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

За травень поточного маркетингового року українські виробники експортували 41,3 тис. т цукру, що майже на 30% більш ніж у квітні.

«Ключовим імпортером українського цукру в травні залишається Азербайджан  — майже третина усіх поставок місяця (29%). Значні обсяги відправили до Туреччини та Таджикистану — 17% і 16% відповідно», — пояснила заступник голови правління НАЦУ «Укрцукор» Руслана Бутило.

За вересень — травень 2018/2019 МР експортовано 378,2 тис. т цукру, що на 13% менш, ніж за аналогічний період минулого року.

За оцінками аналітичного відділу НАЦУ «Укрцукор» у наступному сезоні кількість працюючих цукрових заводів скоротиться з 42 до 34, а виробництво цукру очікується на рівні 1,1—1,2 млн т.

Підготувала Алла ДУБРОВИК-РОХОВА, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ