Вигідна імперії політика повного "єдінообразія" не може мати нічого спільного з мовною політикою унітарної національної держави
Ігор Калинець український поет, прозаїк, дисидент, політв'язень

«Боремося зі зміною клімату, стартап за стартапом»

Україна вчетверте долучається до всесвітнього конкурсу «зелених» бізнес-ідей
12 вересня, 2019 - 10:41
ФОТО МИКОЛИ ТИМЧЕНКА / «День»

21 вересня в Івано-Франківську відбудеться національний фінал найбільшого в світі конкурсу «зелених» бізнес-ідей ClimateLaunchpad. Журі обиратиме переможців, які вже в листопаді представлять Україну на глобальному фіналі конкурсу в Нідерландах серед учасників з 53 країн світу.

Національний фінал відбудеться на території ревіліталізованого заводу «Промприлад. Реновація», який на один день перетвориться на столицю «зелених» інновацій. Десять команд презентуватимуть свої бізнес-ідеї, дружні до клімату і довкілля. А троє переможців поїдуть 14—15 листопада на Global Grand Final в Амстердам, де будуть змагатися з сотнями інших команд за грошові призи (10000, 5000 і 2500 євро за перше, друге і третє місця відповідно) і місце в акселераційній програмі Climate-KIC.

Для українських команд участь в конкурсі такого масштабу — це можливість долучитися до інтернаціональної «зеленої» спільноти, познайомитися з майбутніми інвесторами, знайти бізнес-партнерів та перших клієнтів. Один із головних девізів ClimateLaunchpad — «Боремося зі зміною клімату, стартап за стартапом».

«Greencubator вже четвертий рік організовує відбір учасників з України на конкурс ClimateLaunchpad. Цього року ми отримали 35 заявок, з яких до національного фіналу дійшли 10 команд. Ми радіємо, що рівень їхньої підготовки дуже високий, і переконані, що Україну на Global Grand Final представлять достойні «зелені» ідеї, які з великою вірогідністю втіляться  у проривні бізнеси», — говорить національний партнер ClimateLaunchpad в Україні Роман Зінченко.

Україна вчетверте долучається до ClimateLaunchpad. Змагання входить до комплексу підприємницьких програм від європейського кліматичного акселератора EIT Climate-KIC. Національним організатором конкурсу в Україні є Greencubator, який проводить відбір українських команд і відповідає за підготовку їх до участі на національному та глобальному фіналі.

Підготувала Алла ДУБРОВИК-РОХОВА, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ