Влада спирається на всіх, хто живе в брехні.
Вацлав Гавел, чеський політик та громадський діяч, дисидент, критик комуністичного режиму, драматург та есеїст, дев'ятий та останній президент Чехословаччини та перший президент Чехії

«...Будуть ходити тільки ведмеді»

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян анонсував нові обмеження у сполученні з Росією
17 серпня, 2018 - 11:41
ФОТО REUTERS

«Сьогодні підписав один історичний документ. До Москви будуть ходити тільки ведмеді, як у старі добрі часи», — зазначив він.

Крім того, в коментарі агентству «Інтерфакс-Україна» Омелян уточнив, що анонсовані ним обмеження стосуватимуться не тільки залізничного пасажирського сполучення, що вже оголошувалося ним раніше.

Нагадаємо, 6 серпня міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що Україна може повністю принипити залізничне сполучення з Росією.

«Ми розглядаємо зараз варіант закриття залізничного сполучення з Москвою», — відповів очільник відомства на запитання журналістів.

Пізніше Міністерство інфраструктури України підготувало низку пропозицій щодо протидії Росії в межах її діяльності в Азовському басейні та на окупованих територіях, включаючи припинення пасажирського сполучення із РФ.

При цьому міністр транспорту Росії Євген Дітріх заявив, що відомство розробило заходи у відповідь на можливе припинення Україною залізничного та автобусного сполучення з РФ.

До слова, за даними відкритих джерел, у 2017 році найприбутковішим для «УЗ» став потяг «Київ — Москва». Дані від залізничників свідчать про 77% наповненість вагонів цього потяга. Загалом цей напрямок приніс компанії 154 млн грн прибутку.

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments