Україна в тій чи іншій формі буде. Не змусиш ріку текти назад, так само і з народом, його не змусиш зректися ідеалів
Павло Скоропадський,Гетьман Української Держави, український державний, політичний і громадський діяч

Голову НБУ призначать ближче до березня

Якову Смолію для «результативного голосування» слід... зустрітися з усіма фракціями
13 лютого, 2018 - 10:21
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

«Народний фронт» спростував інформацію, поширену в деяких ЗМІ, про участь в обговоренні кадрових питань в Нацбанку України, заявив голова фракції НФ у Верховній Раді Максим Бурбак.

«Якби «Народний фронт» претендував на посади в керівництві НБУ, то Арсеній Яценюк був би головою Нацбанку», — написав він на своїй сторінці у Facebook.

Бурбак нагадав, що голові НФ пропонували очолити НБУ, але Яценюк відмовився від цієї посади і публічно про це заявив.

За словами Бурбака, фракція НФ жодного разу не обговорювала питання про керівництво Нацбанку і не зустрічалися з претендентом на голову центробанку Яковом Смолієм, чию кандидатуру вніс до парламенту Президент Петро Порошенко.

В експертній спільноті кілька місяців з’являлися чутки, що НФ нібито ставить умовою своєї підтримки внесеної президентом кандидатури на посаду голови НБУ відставку двох нинішніх членів правління Нацбанку — Катерини Рижкової та Олега Чурія. А наприкінці минулого тижня ресурс «Фінансовий клуб» оприлюднив матеріал, в якому стверджував, що НФ нібито пропонує на їхнє місце членів Ради Нацбанку Василя Фурмана і Олену Щербакову.

5 лютого спікер парламенту Андрій Парубій висловив думку, що Якову Смолію для результативного голосування слід зустрітися з усіма фракціями і дістати схвалення профільного комітету. Останній вже ухвалив позитивне рішення, а зустрічі з іншими фракціями передбачаються до кінця лютого, коли це питання заплановане на голосування в сесійній залі.

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments