Чесність виростає тільки на ґрунті свободи.
Василь Стус, український поет, перекладач, прозаїк, літературознавець, правозахисник, представник культурного руху шістдесятників

Голову НБУ призначать ближче до березня

Якову Смолію для «результативного голосування» слід... зустрітися з усіма фракціями
13 лютого, 2018 - 10:21
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

«Народний фронт» спростував інформацію, поширену в деяких ЗМІ, про участь в обговоренні кадрових питань в Нацбанку України, заявив голова фракції НФ у Верховній Раді Максим Бурбак.

«Якби «Народний фронт» претендував на посади в керівництві НБУ, то Арсеній Яценюк був би головою Нацбанку», — написав він на своїй сторінці у Facebook.

Бурбак нагадав, що голові НФ пропонували очолити НБУ, але Яценюк відмовився від цієї посади і публічно про це заявив.

За словами Бурбака, фракція НФ жодного разу не обговорювала питання про керівництво Нацбанку і не зустрічалися з претендентом на голову центробанку Яковом Смолієм, чию кандидатуру вніс до парламенту Президент Петро Порошенко.

В експертній спільноті кілька місяців з’являлися чутки, що НФ нібито ставить умовою своєї підтримки внесеної президентом кандидатури на посаду голови НБУ відставку двох нинішніх членів правління Нацбанку — Катерини Рижкової та Олега Чурія. А наприкінці минулого тижня ресурс «Фінансовий клуб» оприлюднив матеріал, в якому стверджував, що НФ нібито пропонує на їхнє місце членів Ради Нацбанку Василя Фурмана і Олену Щербакову.

5 лютого спікер парламенту Андрій Парубій висловив думку, що Якову Смолію для результативного голосування слід зустрітися з усіма фракціями і дістати схвалення профільного комітету. Останній вже ухвалив позитивне рішення, а зустрічі з іншими фракціями передбачаються до кінця лютого, коли це питання заплановане на голосування в сесійній залі.

Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments