Щоб любити — треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити.
Василь Сухомлинський, український педагог, публіцист, письменник, поет

Коротко / НОВИНИ КОМПАНIЙ

7 лютого, 2007 - 00:00

Яка робота, така й процентна ставка

Одеська міська влада, керівництво комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» та Європейський банк реконструкції і розвитку підписали угоду про підготовку кредитного фінансування й базові умови реконструкції системи теплопостачання міста. Як повідомив учора голова ради директорів КП Валерій Пятов, кредит на суму 20 мільйонів євро буде наданий на 15 років. Процентна ставка складе libor+3%, однак вона, за словами В. Пятова, може ще змінитися. «Усе залежить від якості нашої роботи як кредитоотримувачів. Якщо ми погано працюватимемо, то ставка щороку збільшуватиметься, якщо добре, то ставка може знижуватися щорічно на 0,25%», — наголосив він. Як повідомив директор відділу муніципальної та екологічної інфраструктури ЄБРР Томас Майєр, точна дата початку фінансування буде визначена після розробки техніко-економічного обгрунтування проекту реконструкції. Однак, за його словами, ЄБРР сподівається розпочати фінансування не пізніше ніж восени.

Самообслуговування по-банківському

Укрсоцбанк (Київ) розпочав створення мережі центрів самообслуговування. «2007 року банк збирається відкрити 100—120 центрів самообслуговування», — повідомила прес-служба банку. Наприкінці минулого року банк на базі Старокиївського відділення Київської міської філії відкрив перший центр самообслуговування з інформаційним кіоском і депозитним банкоматом, а днями встановив у приміщенні Київської міської філії інформаційний кіоск і депозитний банкомат. До кінця лютого Київська міська філія банку планує ввести в експлуатацію цілодобову зону самообслуговування в Мінському відділенні, дещо пізніше — в Шевченківському й Дарницькому відділеннях, а потім запровадити такий сервіс в усіх відділеннях у Києві.

А заборгованість усе зростає...

Загальна сума заборгованості по виплаті заробітної плати на підприємствах, в установах і організаціях Луганської області на початку лютого становила 86,2 мільйона. Про це свідчать результати щотижневого моніторингу Головного управління праці та соціального захисту Луганської обладміністрації. Порівняно з 26 січня заборгованість збільшилася на 6,6 мільйона гривень, або на 8,3%. Борги зросли в усіх групах підприємств, крім економічно неактивних. На економічно активних підприємствах області заборгованість по заробітній платі залишається на «Луганськелетротрансі» (460 тисяч гривень), «Лисичанськвугіллi» (794 тисяч гривень), «Рубежанському барвнику» (зростання на 943 тисячі гривень.), «Луганському заводі колінчастих валів» (збільшення на 400 тисяч гривень) та інших підприємствах.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ