Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Матеріали для шоломів на час АТО звільнили від ПДВ

2 липня, 2015 - 11:28
ФОТО АРТЕМА СЛІПАЧУКА / «День»

Верховна Рада звільнила від податку на додану вартість операції з ввезення на митну територію України матеріалів для виготовлення шоломів, передає Інтерфакс. Зокрема за законопроект №2202 про внесення змін до підрозділу 2 розділу 20 «Прикінцеві положення» Податкового кодексу, щодо спеціальних засобів індивідуального захисту, проголосувало загалом 236 народних депутатів.

Згідно з прийнятими змінами, тимчасово, на період проведення антитерористичної операції та/або введення воєнного стану звільняються від ПДВ операції з ввезення на митну територію України тканин (матеріалів) для виготовлення шоломів.

Як зазначається у пояснювальній записці до законопроекту, ухвалення законів дозволить здешевити тканину для виготовлення шоломів при ввезенні її в Україну під час АТО і відповідно зберегти життя і здоров’я великої кількості бійців Збройних сил України, підрозділів Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки України.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ