Свобода не може бути частковою.
Нельсон Мандела, південноафриканський державний і політичний діяч

Подарунки кіровоградської міськради?

Теплогенеруюче підприємство «покарають» пільгою на орендну плату
14 січня, 2016 - 10:45

Кіровоградський міський голова Андрій Райкович розпорядився перевірити роботу теплогенеруючого підприємства ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА», на послуги якого скаржаться кіровоградці, та, зокрема, освітні заклади міста. Він під час наради повідомив, що у школах і садочках зберігається низький температурний режим.

У зв’язку з цим, ясна річ, роботу теплогенеруючого підприємства необхідно покращити. Адже у приміщеннях зберігається температура 15—18 градусів, за норми 21 і вище, а це може призвести до зростання хвороб серед дітлахів... Ніби все правильно, якби не одне «але». Попри незадовільну роботу підприємства, його ніхто не збирається штрафувати, а швидше навпаки — планують заохотити.

Чому виникає така думка? А тому, що на сайті міської ради оприлюднено проекти рішень, згідно з якими планується надання пільги по орендній платі ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» на 2015 рік та на 2016 рік (проекти 44 та 45). Як випливає з тексту проектів, орендну плату планується зменшити з 6 відсотків від вартості орендованого цілісного майнового комплексу до 0,5 відсотка, тобто у 12(!) разів. Це зменшить надходження від оренди ЦМК приблизно на 7 млн грн.

Мало хто знає, але орендна плата у розмірі 0,5 відсотка закладена у тарифі на теплопостачання ДП «Кіровоградтепло» як інвестиційна складова та вже сплачується споживачами. Тобто, ДП «Кіровоградтепло» жодної копійки своїх коштів не сплачує до міського бюджету, платять споживачі.

Дмитро СІНЧЕНКО, Кіровоград
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

comments powered by HyperComments