Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

Ще 100 млн грн «теплих кредитів»

Залучили сім’ї на енергоефективні заходи за минулий тиждень
16 квітня, 2019 - 19:59
ФОТО З АРХІВУ «Дня»

За останній тиждень ще понад 10 тис. родин стали учасниками програми «теплих кредитів» та інвестували в енергоефективність свого житла орієнтовно 100 млн гривень, повідомляє www.kmu.gov.ua. Зокрема, за тиждень видано: орієнтовно 70 млн грн — на утеплення приватних будинків; 30 млн грн — для ОСББ; 2,6 млн грн — на твердопаливні котли.

У результаті 2019 р. орієнтовно 23 тисячі сімей поспішили взяти участь у програмі та залучили майже 350 млн грн «теплих кредитів».

«Звертаю увагу, що з урахуванням бюджетного фінансування на поточний рік (400 млн грн) загальний обсяг кредитування за програмою прогнозується на рівні 1,1 млрд грн. Це означає, що на сьогодні уповноваженими банками видано вже орієнтовно 30% кредитів від прогнозованого обсягу», — прокоментував голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Наразі Всі банки продовжують повномасштабне кредитування. «Враховуючи таку стрімку динаміку, закликаю всіх громадян долучатися до програми якнайшвидше і робити власне житло енергоефективним уже зараз», — повідомив Сергій Савчук.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ