Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

У підробці обвинувачується...

Чому в конфлікт на тютюновому ринку втрутилися правоохоронці
10 серпня, 2004 - 00:00

Розповідаючи про напад невідомих осіб на Львівську тютюнову фабрику («Дим навколо фабрики», «День», 4 серпня), ми звернулися до компанії «Філіп Морріс Україна» за коментарями, але отримали лише «no comment». Втім, тоді ж «День» зазначив, що готовий надати «Філіп Морріс» можливість викласти свою версію подій у Львові. І от «Філіп Морріс Інтернешнл Менеджмент» (Philip Morris International Management S.A.), Швейцарія, надіслав «Дню» свою заяву стосовно дій на Львівській тютюновій фабриці.

У ній вказується, що «Філіп Морріс» дізналася про нещодавній рейд українських правоохоронних органів на Львівську тютюнову фабрику з численних статей, що з’явилися в засобах масової інформації. Компанія «Філіп Морріс Інтернешнл» наголошує, що схвалює дії українських правоохоронних органів, спрямовані на вирішення питань контрафакту/підробки торгових марок в Україні. Заходи, вжиті правоохоронними органами, розкрили незаконне виробництво, розповсюдження та продаж контрафактної тютюнової продукції в Україні. Президент України визначив питання боротьби з підробкою тютюнової продукції в країні як одне з пріоритетних. Компанія «Філіп Морріс Інтернешнл» вітає такі кроки з вирішення цієї важливої та давньої проблеми.

«Філіп Морріс» нагадує, що вона всебічно співпрацює з українськими правоохоронними органами. В минулому така співпраця привела до успішних заходів із конфіскації контрафактної продукції та виявлення фабрики, що виробляла підроблені сигарети. У випадку з Львівською тютюновою фабрикою компанія одержала відповідну інформацію стосовно підробки торгових марок та за попередніми домовленостями з урядом надала цю інформацію правоохоронним органам для подальшої оцінки та відповідних дій. Правоохоронні органи незалежно зініціювали розслідування, базуючись на власному аналізі фактів, та в односторонньому порядку вирішили вжити заходів проти Львівської тютюнової фабрики. Наразі це справа, вказує «Філіп Морріс», яка перебуває в руках правоохоронних органів.

У заяві розповідається про групу з питань цілісності бренду компанії «Філіп Морріс», яка відповідає винятково за захист торгових марок компанії проти підробок у всьому світі. Ця група продовжуватиме відповідати на офіційні запити від українських правоохоронних органів щодо цієї справи та інших підозрілих дій, пов’язаних із підробкою товарів, а також співпрацювати з інших питань. Ми переконані, що співпраця громадського й приватного секторів як в Україні, так і в інших країнах по всьому світі, підкреслює «Філіп Морріс», — є найкращим шляхом у досягненні нашої цілі — викорінити підробки.

Віталій КНЯЖАНСЬКИЙ, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ