У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю
Євген Коновалець, український громадсько-політичний діяч

У Верховній Раді хочуть знизити ціни на брендовий одяг

15 серпня, 2018 - 10:54
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

На розгляд Верховної Ради винесли законопроект, що передбачає спрощення процедур завезення і вивезення з України брендового одягу і сировини для його виготовлення. Текст документа оприлюдено на сайті парламенту.

Згідно з пояснювальною запискою, метою законопроекту є здешевлення вартості одягу імпортного виробництва на території України, а також збільшення виробництва українських тканин та одягу з одночасним зниженням кінцевої вартості готової продукції.

«Сьогодні чинні досить ускладнені митні процедури щодо ввезення для вільного обігу імпортного брендового одягу в Україні чи вивезення брендового одягу українських виробників для вільного обігу за кордон», — говориться в записці пояснення.

«Законопроектом пропонується знизити пільгові ставки мита на текстильні матеріали та текстильні вироби. Також пропонується брендовий одяг, який імпортується в Україну чи експортується з України для вільного обігу, внести до переліку товарів, до яких не застосовуються заходи, пов’язані з призупиненням митного оформлення», — зазначається в тексті документа.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments