Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Україна входить до трійки країн Східної Європи за кількістю компаній у сфері штучного інтелекту

14 лютого, 2019 - 10:42
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

Про це свідчать дані звіту Artificial Intelligence Industry in Eastern Europe 2018, складеному компанією Deep Knowledge Analytics, — передає AIN.UA. Згідно зі звітом, в Україні налічується 57 компаній, які працюють у сфері ІІ. Більше в регіоні тільки у Польщі (110) та Росії (133). Водночас в Україні всього 11 інвесторів галузі — це п’ятий показник. Автори дослідження, посилаючись на базу даних Clutch.co, відзначають, що Україна лідирує за кількістю аутсорсинг-компаній в галузі штучного інтелекту — причому не тільки у Східній, а й у Західній Європі. Всього таких установ у країні 26, тоді як у всьому світі 226. Укладачі звіту зазначають, що за даними LinkedIn, в Україні понад 2000 компаній-розробників у сфері ШІ. Більшість українських компаній з галузі штучного інтелекту працюють над програмним забезпеченням (38%). Серед інших популярних напрямків — інформаційні технології, чатбот і ШІ-асистенти, Фінтех-рішення та розважальні продукти.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ