Влада спирається на всіх, хто живе в брехні.
Вацлав Гавел, чеський політик та громадський діяч, дисидент, критик комуністичного режиму, драматург та есеїст, дев'ятий та останній президент Чехословаччини та перший президент Чехії

Знайдіть свого двійника на картинах відомих художників

Функція Арт-селфі від компанії Google стала доступною і в Україні
5 вересня, 2018 - 10:39

Учора команда компанії Google Україна оголосила про запуск по всьому світу, в тому числі в Україні, функції ArtSelfie в додатку GoogleArts&Culture. У січні цього року дана функція стала вперше доступна в деяких країнах, і з тих пір у додатку GoogleArts&Culture було зроблено понад 78 мільйонів арт-селфі — результат експерименту компанії, який знаходить двійника користувача серед десятків тисяч творів мистецтва з колекцій музеїв-партнерів проекту з усього світу.

Крім того, компанія заявляє про збільшення кількості доступних раніше творів мистецтва більш ніж удвічі. «Іноді можна отримати дивовижні результати, такі як зворушливий приклад жінки з Сент-Луїса, США, чиє селфі виявилося схожим на портрет її прабабусі Емми. Спробуйте, і хто знає, може, ваше фото схоже на портрет імператора Годжонга або одну з робіт Фріди Кало», — йдеться в офіційному прес-релізі компанії.

За допомогою функції ArtSelfie в додатку GoogleArts&Culture будь-хто може зробити своє селфі і знайти схожі обличчя на творах мистецтва. Функція використовує технологію комп’ютерного зору для порівняння селфі користувачів з тисячами предметів мистецтва з музеїв по всьому світу, які ви можете знайти в GoogleArts&Culture. Коли ви робите селфі, ваша фотографія порівнюється з обличчями на творах мистецтва, представлених нашими музеями-партнерам. За короткий проміжок часу вам будуть показані результати, зокрема відсоток схожості з кожним портретом. Клікнувши на зображення вашого двійника, ви можете дізнатися більше про картину або художника, про які ви, можливо, ніколи раніше не чули.

GoogleCulturalInstitute співпрацює з більш ніж 1000 музеями з 70 країн світу, надаючи платформу для понад 400 000 творів мистецтва і в цілому 6 мільйонів фотографій, відеороликів, рукописів та інших документів мистецтва, культури та історії.

Алла ДУБРОВИК-РОХОВА, «День»
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments