Якщо наші королі задумали змінювати конституційні основи, то ми міняємо королів, а не Конституцію
Вінстон Черчілль, письменник, прем'єр-міністр Великобританії

Знайдіть свого двійника на картинах відомих художників

Функція Арт-селфі від компанії Google стала доступною і в Україні
5 вересня, 2018 - 10:39

Учора команда компанії Google Україна оголосила про запуск по всьому світу, в тому числі в Україні, функції ArtSelfie в додатку GoogleArts&Culture. У січні цього року дана функція стала вперше доступна в деяких країнах, і з тих пір у додатку GoogleArts&Culture було зроблено понад 78 мільйонів арт-селфі — результат експерименту компанії, який знаходить двійника користувача серед десятків тисяч творів мистецтва з колекцій музеїв-партнерів проекту з усього світу.

Крім того, компанія заявляє про збільшення кількості доступних раніше творів мистецтва більш ніж удвічі. «Іноді можна отримати дивовижні результати, такі як зворушливий приклад жінки з Сент-Луїса, США, чиє селфі виявилося схожим на портрет її прабабусі Емми. Спробуйте, і хто знає, може, ваше фото схоже на портрет імператора Годжонга або одну з робіт Фріди Кало», — йдеться в офіційному прес-релізі компанії.

За допомогою функції ArtSelfie в додатку GoogleArts&Culture будь-хто може зробити своє селфі і знайти схожі обличчя на творах мистецтва. Функція використовує технологію комп’ютерного зору для порівняння селфі користувачів з тисячами предметів мистецтва з музеїв по всьому світу, які ви можете знайти в GoogleArts&Culture. Коли ви робите селфі, ваша фотографія порівнюється з обличчями на творах мистецтва, представлених нашими музеями-партнерам. За короткий проміжок часу вам будуть показані результати, зокрема відсоток схожості з кожним портретом. Клікнувши на зображення вашого двійника, ви можете дізнатися більше про картину або художника, про які ви, можливо, ніколи раніше не чули.

GoogleCulturalInstitute співпрацює з більш ніж 1000 музеями з 70 країн світу, надаючи платформу для понад 400 000 творів мистецтва і в цілому 6 мільйонів фотографій, відеороликів, рукописів та інших документів мистецтва, культури та історії.

Алла ДУБРОВИК-РОХОВА, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ