Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Неподалік Тернополя журналісти посадили медіа-ліс

Відтепер тут ростиме і дерево «Дня»
25 квітня, 2013 - 16:55
Неподалік Тернополя журналісти посадили медіа-ліс. Відтепер там ростиме і дерево «Дня»

Журналісти тернопільських і всеукраїнських ЗМІ посадили медіа-ліс у Микулинецькому лісництві, що неподалік Тернополя. До ініціативи Тернопільського прес-клубу долучилися представники прес-служб і понад 30 засобів масової інформації – серед них друковані та інтернет-видання, радіо та телеканали. Тисячу двісті саджанців дуба журналісти посадили на площі розміром півгектара. Інструкцію садження дерев провели представникам мас-медіа лісівники, які наперед підготували ґрунт, намітили місця посадки. Відстань між деревами – один метр.

Представник кожного ЗМІ біля свого рядка саджанців поставив таблицю, на якій зазначена назва мас-медіа. Журналісти пообіцяли, що приїжджатимуть щороку на своє професійне свято подивитися, як ростуть їхні деревця і доглядатимуть за ними. До висадження медіа-лісу долучився і «День».

За словами заступника начальника Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства Ігоря Гуменюка, для того, щоб саджанці виросли і мали вигляд лісу потрібно 100-125 років, а вже за рік тут будуть невеличкі деревця.

– Дуб садимо, оскільки це практично головна лісова порода Тернопільщини, Поділля зокрема і умови місце зростання сприяють саме вирощенню дубових насаджень. Наше основне завдання – відновлення дуба, – каже Ігор Гуменюк. – Через затяжну зиму садження дерев почали лише минулого тижня. Протягом цієї весни заплановано посадка на площі 600 га.

– Ми посадили справжній ліс. Саджанці ще трошечки маленькі. Наступного року вони ще не будуть великі, але приїдемо сюди, щоб відзначити День журналіста і подивитися на наш ліс. Дуб дозріває через 60 років, а живе він понад 100, тобто це ліс для наших правнуків – для майбутніх журналістів, – зазначила представник Тернопільського прес-клубу Тетяна Тарасенко.

Тамта Ґуґушвілі, Тернопіль. Фото автора

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ