Фотографія — це медитація в миті
Ернст Хаас, австрійський і американський фотожурналіст

«Сі Бриз-2016» розширює географію

Українсько-американські навчання вперше пройдуть і в південних районах Одеської області
19 липня, 2016 - 12:30
Українсько-американські навчання вперше пройдуть і в південних районах Одеської області

Українсько-американські навчання «Сі Бриз-2016» триватимуть до 30 липня. Окрім України і США, у навчаннях беруть участь ще 14 країн. Серед них — Болгарія, Румунія, Великобританія, Грузія, Греція, Молдова і Польща. «Сі Бриз-2016» передбачає наземну, повітряну і морську фази.

«Цього року ми будемо проводити багатонаціональну операцію з безпеки у кризовому регіоні. Є умовний сценарій щодо виникнення кризи в уявній країні, де з’являються сепаратистські рухи в одній з областей. І ця країна звернулась до ООН щодо допомоги та проведення миротворчої місії. Ми плануємо відпрацювати на морі, на березі та у повітрі операції зі встановлення конституційного ладу на умовній території цієї умовної держави. Будуть проводитись заходи щодо ізоляції морського узбережжя, висадка десанту, захоплення важливих об’єктів інфраструктури та оборона узбережжя», — розповів керівник навчання, капітан 1 рангу, командир Західної військово-морської бази Олексій Доскато.

«Сі Бриз — 2016» проходитиме у північно-західній частині Чорного моря, а також на території Одеської і Миколаївської областей. Цього року для навчань вперше будуть залучені південні райони Одеської області. Фото www.mil.gov.ua.

Марія ГЕНИК, Одеса
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments