Нема свободи людини без свободи народу. І немає свободи народу без свободи людини.
Ярослав Стецько, український політичний діяч, один із керівників ОУН

Допомога ветеранам

Єлизавета ІІ поспілкувалася з жителями особливого селища і викликала шквал компліментів
8 листопада, 2019 - 12:01
Єлизавета ІІ поспілкувалася з жителями особливого селища і викликала шквал компліментів. Фото Рейтер

Королеву зустріли школярі та представники громадськості під час екскурсії по селу збройних сил Королівського британського легіону (RBLI). Село в Ейлсфорді, графство Кент, надає житло, підтримку добробуту та догляд понад 300 людям, які мають стосунок до Збройних сил.

Королева відкрила новий заклад для догляду в Еплтоні та відвідала проєкт житла Centenary Village. Вона також помістила ґрунт у лунку, що містить капсулу часу. Капсула вшановує візит Королеви, і її не можна відкривати протягом 100 років. Єлизавета додала лист до капсули, в якому сказано: «Я хочу привітати сили Королівського британського легіону з їх віком та подякувати за підтримку ветеранів протягом останніх 100 років». «Сьогоднішній день — це момент святкування, але також час роздумів про жертви, які Збройні сили віддають у необхідні часи», — додала вона.

Компанія RBLI, яка була утворена в 1919 році, 2019-го розпочала кампанію зі створення Centenary Village, за яким, як стверджує благодійна організація, щороку надаватиметься підтримки сотням колишніх військовослужбовців та жінок протягом ХХІ століття.

Під дописом на офіційній фейсбук-сторінці The Royal Family про цей візит королеви відвідувачі відреагувати сотнями захоплених відгуків: підданих вражає, як невимушено, щиро і приязно Єлизавета ІІ виконує свої обов’язки. God Save The Queen! — пишуть вони. Фото Рейтер.

Аліса ПОЛІЩУК
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ