Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Кейт відвідала Вімблдонський турнір...

...і вразила всіх вдалим образом
5 липня, 2019 - 12:22
Кейт відвідала Вімблдонський турнір... і вразила всіх вдалим образом. Фото Рейтер.

Традиційно наприкінці червня — на початку липня увага світу прикута до Великобританії, де відбувається найстаріший та один з найвідоміших турнірів великого тенісу — Вімблдонський чемпіонат. Днями ще більшої уваги до нього привернула герцогиня Кембриджська Кейт Мідлтон, яка прибула сюди поспостерігати за матчем. Компанію їй склали тенісистки Кеті Боултер та Енн Кеотавонг. Крім того, Кетрін оглянула тренувальні корти для спортсменів, поспілкувалася з фіналістами й переможцями щорічної нагороди LTA Tennis Awards. Водночас ЗМІ відзначили вдалий образ, який обрала герцогиня для цього візиту: елегантна біла сукня від Suzannah з чорними ґудзиками і чорним поясом. Нагадаємо, Кейт є патроном Вімблдонського турніру й відвідує його щороку. Зокрема, минулого року Кейт відвідала турнір разом з герцогинею Сассекською Меган Маркл і навіть перервала заради цього декретну відпустку після народження принца Луї. Фото Рейтер.

Наталія ПУШКАРУК, «День»
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ