Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Королева на карантині

Як Єлизавета ІІ долає виклики, пов’язані з пандемією
19 березня, 2020 - 17:35
Під час останньої особистої авдієнції королева привітала капітана Ангуса Ессенхіха, який став новим командиром Королівського військового флоту

Королева проводила свою тижневу авдієнцію з прем’єр-міністром Великої Британії по телефону, тим часом, готуючись до самоізоляції у Віндзорському замку.  Борис Джонсон мав зустрічатися з монархом віч-на-віч у Букінгемському палаці. Натомість вони обрали більш безпечний спосіб комунікації, як повідомляють працівники Палацу.

У четвер королева переїхала до Віндзору — її улюбленого місця відпочинку на літніх та різдвяних канікулах. Її домогосподарство працюватиме зі скороченою чисельністю персоналу, і Єлизавета ІІ дотримуватиметься відповідних порад на тлі пандемії коронавірусу.

Щотижневі авдієнції разом із прем’єр-міністром в осяжному майбутньому відбуватимуться тільки телефоном.

Під час останньої особистої авдієнції королева привітала капітана Ангуса Ессенхіха, який став новим командиром Королівського військового флоту та його попередника командора Стівена Мурхауса, які зображені на фото. Рукостискань не було, Єлизавета ІІ просто поклонилися капітану та командору під час зустрічі. Гостей також розмістили на достатній відстані для забезпечення належних умов.

Єлизавета II,  яка править в країні довше за інших монархів, повинна відзначати свій 94-й день народження в наступному місяці, тим часом її оточення непокоїться за здоров’я королеви, адже ризик виникнення серйозних симптомів коронавірусу для людей похилого віку більший. Фото Рейтер.

Аліса ПОЛІЩУК, «День»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ